technines apziuros istorija

technines apziuros istorija

Technines apziuros istorija – Prieš pirkdami bet kurį naudotą automobilį, patikrinkite VIN kodą – specifikacijas, avarijas, odometrų istoriją, rinkos vertę, išsamią įrangos informaciją …

4.6/5

(1462+ atlikti patikrinimai)

Pirkti naudotą automobilį?

Perkant naudotą transporto priemonę reikia daug ką apsvarstyti, todėl vartotojams svarbu turėti tinkamą informaciją, kuri padėtų jiems priimti pagrįstą pirkimo sprendimą. 

Transporto priemonių istorijos ataskaitose, nors ir svarbiose, pateikiama tik dalis informacijos, kurią vartotojai turėtų žinoti prieš pirkdami naudotą automobilį. Siekiant padėti atsakyti į visus svarbius klausimus, kuriuos automobilių pirkėjai turėtų užduoti prieš pirkdami, pateikiama išsami VINSPY ataskaita. VIN ataskaita papildo standartines istorijos ataskaitas, kad pirkėjai gautų visus duomenis, reikalingus nuspręsti, ar jų būsimas pirkinys yra protingas.

VIN patikra visiems europietiškiems automobiliams

Technines apziuros istorija

VIN kodas rodo informaciją apie automobilio istoriją, odometro duomenis ir rinkos kainą.

Kur rasti VIN numerį?

Daugumoje lengvųjų automobilių VIN numerį galite rasti prietaisų skydelio priekinėje dalyje, vairuotojo pusėje. Geriausias būdas tai pamatyti – pažvelgti pro priekinį stiklą iš automobilio išorės. VIN numerį taip pat galite rasti ant vairuotojo šoninio durelių stulpo.

Kodėl VIN yra svarbus?

Yra situacijų, kai norėsite patikrinti automobilio VIN nes daugelis duomenų registrų jį naudoja transporto priemonės istorijos detalėms įrašyti. Jei norite įsigyti naudotą automobilį, galite atlikti VIN peržiūrą, kad gautumėte transporto priemonės istorijos ataskaitą ir rastumėte ankstesnių jos savininkų, nelaimingų atsitikimų ir remonto įrašus. Taip pat galite sužinoti, ar gamintojas kada nors atšaukė transporto priemonę ir ar tas remontas buvo atliktas. Galiausiai teisėsaugos institucijos atlieka VIN patikrinimą, kad nustatytų pavogtas transporto priemones.

technines apziuros istorija​ 2

Naudojatės aukščiausios kokybės VIN paslauga?

Prieš įsigydami naudotą transporto priemonę, naudotojai gali prieiti prie VINSPY ir rasti informacijos apie automobilio pavadinimą, naujausią odometro rodmenį, prekės ženklo istoriją ir apie tai, ar transporto priemonė buvo laikoma šiukšliadėže ar gelbėjimosi priemone ir ar ji turi šiukšlių ar gelbėtojų kiemą, ar yra nustatyta, kad ji yra viso draudimo nuostolis. Tokia informacija vertinga bet kuriam vartotojui, norinčiam įsigyti naudotą transporto priemonę.

Patikrinus automobilį VIN tikrai išvengsite rizikingų ir nepagrįstų sprendimų perkant naudotą automobilį. Be to, jei norite giliau įsigilinti į VIN numerių tikrinimo proceso esmę, turėsite žinoti, kad paieškos rezultatų tikslumas priklauso nuo automobilio duomenų, nuskaitytų norint gauti transporto priemonės istoriją, variklio ir surinkimo. Todėl labai stengėmės sukurti efektyviausią variklį, kuris veiktų su transporto priemonės duomenimis, saugomais minėtuose susijusiuose duomenų šaltiniuose.

Kaip patikrinti VIN?

Na, o mūsų vartotojui patogus ir naujausias VIN tikrintuvo įrankis jums bus tikras arbatos puodelis. Reikia pabandyti ir tikrai patiks! Žinote viską, ką norite žinoti apie transporto priemonę, kurią ketinate pirkti. Štai 4 itin paprasti žingsniai, kurių galite laikytis: 

  • 1. Šio puslapio viršuje raskite tiesioginį VIN ieškos skyrių. 
  • 2. Įveskite automobilio, kurį norėtumėte užregistruoti atitinkamame lauke, numerį. 
  • 3. Paspauskite mygtuką LT Check VIN. Patikrinti, ar automobilis nesugadintas, nelaimingų atsitikimų, ridos apsukų, turto perėmimo ir lizingo įrašų, įvairių defektų bei žalos atlyginimo, dar niekada nebuvo taip paprasta!

VIN PATIKRA

VIN Patikra – Prieš pirkdami bet kurį automobilį, patikrinkite VIN kodą.Peržiūrėkite automobilio specifikacijas, rinkos vertę, išsamią įrangos informaciją, avarijas, odometrų istoriją …

4.6/5

(1462+ atlikti patikrinimai)

VINSPY Checker

VINSPY.eu offers VIN code checking service for Europe vehicles

Privacy Policy
Terms and Conditions

Contact

Email: info@vinspy.eu

Credit Card Payment
Newsletter